She Cares

She Cares Acne Care Gel

Özellikler: İçeriğinde Nane Yağı ve Greyfurt özü cildinizi yatıştırır. Aktif sivilceleri kurutarak cildin daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Paraben free, Parafin Free özellikleri mevcuttur. Düzenli kullanıldığında sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Kullanım: Sadece sivilce lekesi üzerine sabah akşam masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir.Temiz cilde uygulayınız. Cildinizde kızarıklık ve tahriş oluşursa kullanımı bırakınız, doktorunuza başvurunuz.

She Cares Foam Cleanser

Özellikler: İçeriğinde Nane Yağı ve Greyfurt özü cildinizi yatıştırır., Paraben free, Parafin Free özellikleri mevcuttur. İçeriğindeki soft temizleme aktifleriyle cildi derinlemesine temizlemeye yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Kullanım: Yüzünüzü ıslatın. Avucunuza bir miktar köpük alın ve göz çevresinden uzak tutarak nazikçe masaj yaparak yüzünüze uygulayın, sonrasında durulayın.

Kullanım sonrasında nemlendirici kullanılması tavsiye edilir.

She Cares Peeling

Özellikler: İçeriğinde Nane Yağı ve Greyfurt özü cildinizi yatıştırır., Paraben free, Parafin Free özellikleri mevcuttur. Ciltteki yağlanmayı ve parlamayı da kontrol altına alarak dengeler. Düzenli kullanıldığında sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Kullanım: Yüzünüzü ıslatın. Avucunuza bir miktar jel alın ve köpürtün ve göz çevresinden uzak tutarak nazikçe masaj yaparak yüzünüze uygulayın, sonrasında durulayın. Kullanım sonrasında nemlendirici kullanılması tavsiye edilir.

She Cares Concealer

Yüzdeki lekelerin kapanmasına yardımcı olur. Greyfurt ve nane yağı ekstresi sayesinde cildinizin bölgesel bakımını yapar. Salisilik asit icerir. Bu sayede gözeneklerin tıkanmasını önlemeye ve akne görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

She Cares Whitening Cream Rice

O.D.A WHITE (Octadecenedioic Acid) teknolojisi cildinizde yaşlanma ve güneş ışınlarının etkisi ile oluşan lekelerin rengini açmaya yardımcı içeriklere sahiptir. Doğal yağlardan elde edilen asitlerin (oleik asit) biofermentasyonu ile elde edilen bu özel içerik sayesinde ciltteki lekeler düzenli uygulama ile azalır. SPF 10 Güneş Koruması içerir.

She Cares Perfecting Moisturizer

Özellikler: Bu hafif ve yağsız nemlendirici, içeriğinde Biberiye, Nane Yağı ve Greyfurt özü ile cildinizi nemlendirirken yatıştırır, gözeneklerinizi tıkamadan cilde nem verir. Paraben free, Parafin Free özellikleri mevcuttur. Cildinizi nemlendiridken ciltteki yağlanmayı ve parlamayı da kontrol altına alarak dengeler. Düzenli kullanıldığında sivilce ve siyah nokta oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

Kullanım: Yüzünüze dairesel hareketlerle sabah akşam masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Temiz cilde uygulayınız.


Sosyal Medya

Facebook Logo Instagram Logo Twitter Logo Youtube Logo
Hunca Logo